FBI: Prípady Sue Thomasovej II (18/22)

seriál
II. 18 FBI dostane horúci tip z finančného oddelenia. V Baltimore zrealizovali operáciu zameranú na finančné podvody a narazili na falšovanie, ale nie peňazí. V jednom z počítačov objavili bonus, matrice na výrobu holandských pasov a fotky mladých mužov vo veku od 18 až 25 rokov. Imigračné porovnalo mená v pasoch s príletmi zo zámoria za posledný mesiac. Všetci sú pôvodom z Čečenska. Pravdepodobne ide o teroristov, patriacich k Al-Kayde, a týmto spôsobom sa im podarilo dostať na územie USA. Polícii vystopuje jedného z nich. Je zranený. V nemocnici im lekár oznámi, že mu chýba jedna oblička, ktorá bola podľa tkanív odobratá asi pred troma týždňami. Zásah bol prevedený rýchlo a hrubo. Keď sa Sergej preberie z bezvedomia, agenti ho vypočujú. Jeho otec nebol schopný splatiť dlhy a Sergej sa dal operovať, aby mu mafia dlh odpustila...
Hrajú D. Brayová, Y. Bisson, E. Okumaová, M. Gomes
Rok výroby 2003
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.