FBI: Prípady Sue Thomasovej II (20/22)

seriál
II. 20 Tajný agent Tony Capone sa už takmer rok pohybuje v spoločnosti nebezpečného vymáhača dlhov Dominica Romana. Tento miestny šéf mafie pracuje pre mladého Roca de Pontiho, zvaného aj „Rokáč“. Svojou „šikovnosťou“ sa tento muž postaral o svoj raketový vzostup a teraz sa snaží stať bosom všetkých bosov. Tony začne pracovať na prípade s FBI. Dvadsaťštyri hodín denne sú obaja zločinci sledovaní detektívmi. Jedného dňa pozve Dominic Tonyho a Jacka Hudsona (Yannick Bisson) na veľkolepý večierok, ktorý plánuje usporiadať priamo vo svojom dome. FBI považuje túto akciu za skvelú príležitosť, ako sa dostať bližšie k Rocovi. Tony sa objaví v spoločnosti detektívky Sue Thomasovej (Deanne Braová) a Jack predstaví svoju kolegyňu Taru (Tara Samuelová) ako svoju priateľku. Večierok navštívi i Roco, ale nezdrží sa dlho. Sue sa podarí odčítať z pier jeho rozhovor s nahnevaným Dominicom, ktorý mu vyčíta nový rozbehnutý obchod s drogami...
Hrajú D. Brayová, Y. Bisson, E. Okumaová, M. Gomes
Rok výroby 2003
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.