Špecialista

film
Krátka anotácia: Dráma pomsty, z ktorej sa stane posadnutosť. Anotácia: May Munroová v sebe od detstva nosí túžbu po pomste za smrť rodičov. Vo chvíli, keď nadišiel správny čas, najíma si špecialistu na výbušniny Raya Quicka, aby sa namiesto nej vyrovnal s príslušníkmi klanu Leonovcov. Ray sám má nevysporiadané účty s ľuďmi pohybujúcimi sa okolo mocnej gangsterskej rodiny. Jeho hlavným protivníkom je Ned, bývalý parťák a pyrotechnik. Dlhá anotácia: Ray Quick (Sylvester Stallone), špecialista na výbušniny pred rokmi pracoval pre CIA. Odišiel, pretože v roku 1984 nestihol v Bogote zabrániť nešťastiu. Obeťou nastraženej bomby sa okrem obchodníka s drogami stalo aj malé dievčatko. Teraz sa nechá najímať ako špecialista na výbušniny. Osloví ho atraktívna May Munroová (Sharon Stoneová), aby zlikvidoval trojicu kubánskych mafiánov, ktorí jej kedysi pred očami zavraždili rodičov. Muž zákazku odmietne. Keď však ženu sleduje a stane sa svedkom toho, ako sa na večierku šéfa kubánskej mafie nechá zbaliť jeho synom Thomasom (Eric Roberts), ktorý je jedným z vrahov, svoj názor zmení.
Réžia L. Llosa
Hrajú S. Stallone, S. Stonová, J. Woods, E. Roberts, R. Steiger
Rok výroby 1994
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.