Panelák (56)

seriál
Seriál SR (2008). Agáta dostala od mamy nečakaný darček. Angie dnes podpíše zmluvu na nahrávanie. Má to však poriadny háčik... V úlohe hudobného producenta - Fedor Flašík. Medzi Emilom a Janou pokračuje komický boj o každú chvíľu strávenú za počítačom. V Milanovom byte sa objaví Agátin otec ako nocľažník, ale tentoraz je až príliš triezvy. Milana trápi, že sa Agáte bojí povedať pravdu o salóne. Tú skôr trápi zmiznutý list od mamy, ktorému už je na stope. Zuzana sa snaží s nevlastným synom Marekom počas neprítomnosti Michala nadviazať pekný vzťah. Všetko však prekazí neočakávaná večerná návšteva Miloša Straku. Angie sa darí v speváckej kariére a konečne urobí rozhodný krok a podpíše zmluvu na nahrávanie. Má to však háčik! Úlohu hudobného producenta, ktorý sa prejaví ako poriadny sviniar, si zahral Fedor Flašík. Miesto, kde to žije.
Réžia T. Jančo, M. Tutoky, M. Volný, V. Balko
Hrajú V. Ráková, D. Mórová, H. Mičkovicová, M. Miezga, A. Bárta, J. Slezáček, B. Turzonovová, V. Kobielsky, H. Gregorová, F. Tůma, M. Partlová, J. A. Hranáčovci, M. Kouřilová, Z. Moravcová, R. Jakab, Ľ. Paulovič, B. Bystriansky, O. Hraška, L. Latinák, M. Ondrík, K. Haydu, A. Hryc
Rok výroby 2008
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.