Moje čučoriedkové noci

film
Romantický film Čína/fr. (2007). Ako by ste mohli dať zbohom niekomu, bez koho nedokáže žiť? Cesta za sebapoznaním ako liek na zlomené srdce. Aká vzdialenosť delí zlomené srdce od nového začiatku? Ako sa meria jej dĺžka? Peniazmi, diaľkou, ktorú ste prešli, alebo množstvom spomienok? Pôsobivý príbeh nás prevedie cestou, rozprestierajúcou sa medzi bolesťou zo stratenej lásky a radostným znovuobjavením seba samého. Po búrlivom rozchode sa mladá žena vyberie na cestu okolo Ameriky a necháva za sebou život plný spomienok a snov. Počas putovania spozná mnoho ľudí a problémov, aby nakoniec pochopila, že táto cesta je len časťou veľkého spoznávania svojho vlastného ja. Elizabeth, sklamaná mladá žena, sa vydáva na púť po Spojených štátoch, aby spoznala samu seba a vyliečila si zlomené srdce. Na potulkách prežíva nečakané situácie - filozofuje s majiteľom nočnej kaviarne, odhaľuje zúfalé plány hazardnej hráčky, ktorej sa lepí smola na päty, a spoznáva zničený vzťah medzi policajtom a jeho spurnou manželkou. Všetky tieto zážitky menia Elizabethin prístup k životu, vzťahom a nakoniec aj k sebe samej. Oslobodzuje sa od pút minulosti a objavuje novú cestu, na ktorej konci čaká naozajstná láska.
Réžia W. Kar-wai
Hrajú N. Jonesová, J. Law, D. Strathairn, N. Portmanová, R. Weiszová, F. Faison, A. Lenoxová, B. Kanes, C. Powerová, Ch. Davis
Rok výroby 2007
Krajina Čína

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Duch

Romantický film USA (1990).
film Doma 20:30

Hranice

film JOJ Plus 22:30

Gulag

film Nova Cinema 21:25

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.