Divoké kone II (5)

seriál
Seriál SR (2015). Kardošov statok ukrýva viacero zúbožených koní. Danka musí informovať Simonu, kde je jej dcéra. Simona však Danke nepoďakuje. Šušo skúša novú baliacu metódu. Mery sa však vyhýba účinkom akýchkoľvek jeho ťahov. Veľký Džon si nachádza cestu k týranému koníkovi. Dubáň prinesie Simone rozvodové papiere. Kardoš si prichádza po koňa. Kardošov statok ukrýva viacero zúbožených koní. Caprio kontaktuje Kardoša, aby si prišiel po svojho koňa. Tereza s Hanou a Adamom vymýšľajú, čo so zlým koniarom spravia. Bianka vyhľadá Danku, potrebuje sa vyrozprávať z trápenia, ktoré jej prináša rozvod rodičov. Danka musí volať Simone a informovať ju, kde je jej dcéra. Simona však Danke nepoďakuje. Bianka považuje Dankino bonzovanie za zradu. A s mamou sa tiež baviť neplánuje. Šušo skúša novú baliacu metódu. Mery sa však vyhýba účinkom akýchkoľvek jeho ťahov. Šušo sa dokonca skúša pred Mery predvádzať na koni, no to nedopadne podľa jeho očakávaní. Veľký Džon si nachádza cestu k týranému koníkovi. Dubáň prinesie Simone rozvodové papiere. Kardoš si prichádza po koňa. Zistí, že Tereza s Adamom a Hanou poznajú stav aj jeho ostatných koní. Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany. Aj v druhej sérii odhaľujeme tajomstvá, ale z inej strany, ako boli predostreté doteraz. Je možné, že všetko je inak, ako si myslíme. Pribudnú nové postavy, ktoré ovplyvnia životy starých postáv. Kreatívna producentka: D. Haláková. Výkonný producent: P. Polner.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, J. Dobrík, M. Šagátová, A. Ďuránová, R. Halák, P. Višňovský, L. Garajová-Schrameková, J. Kemka, Ch. M. Pauliny, I. Vojtek, M. Šalacha, J. Ďuriš, T. Mischura, D. Zeleníková, Cs. Kassai, E. Borsová, I. Kubáčková, J. Švoňavský
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.