Ohnivý kuře II (113)

seriál
Macátko si sám začína uvedomovať, že podnik má problémy a traja kuchári sú veľká záťaž. Burák sa mu to ale snaží vyhovoriť. Mike sa na Buráka hnevá, že Macátkovi dáva falošnú nádej. Burák ale na rozdiel od Mika vie, že k nim na obed smeruje zájazd nemeckých turistov. Tých ale nakoniec prevezme Grand. Podarí sa Petre nalákať lyžiarov? Macátko započuje, ako sa kvôli nemu Mike s Burákom hádajú. Toto Macátko skutočne nechce. Leoš stále pátra po tom, čo má Renáta za lubom. Zistí, že ho Renáta označuje za svojho vyliečeného pacienta. Neskôr sa od Milušky dozvie, že jej chce Renáta predať kocentrátor galaxií, za niekoľko miliónov. Leoš má okamžite vo všetkom jasno. Vybehne na Renátu a tá napokon povie pravdu. Čo si ale Leoš s touto informáciou počne? Pôjde na políciu udať matku svojho syna? Jarda aj napriek všetkej svojej snahe nezohnal peniaze na ďalšiu splátku. Krtek je rozhodnutý uplatniť zmenku v plnej výške. Jarda hoci nerád, musí konečne Malvíne povedať pravdu. Malvína je v absolútnom šoku a tiež pekne naštvaná. Jarda musí spať na gauči a Malvína sa snaží niečo vymyslieť. Požiada svojich spoločníkov, aby vykúpili späť časť jej podielu. Bude to ale možné? A čo ak nie? Konopásek plánuje do štrnástich dní previesť celú svoju zbierku do nových priestorov, ktoré pre galériu kúpil. Robimu je jasné, že za tak krátky čas nezvládne urobiť zostávajúce kópie. Nezostáva mu nič iné, ako pozvať na pomoc kolegov z brandže. Tí prídu radi. Platiť chcú ale v hotovosti a každý deň. Robi sa po prvýkrát dostáva do finančných problémov.
Réžia M. Kopp
Hrajú J. Prachař, J. Dolanský, L. Polišenská, N. Lichý, M. Suchánek, S. Rašilov, S. Babčáková, J. Vondráček, J. Polášek, A. Mihulová, R. Genzer, C. Mayerová, B. Seidlová, B. Jánová, D. Pfauserová, B. Mottlová, P. Vaněk, J. Prager, P. Štěpán, T. Dianiška, J. Racek a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.