Mladé pušky II

film
Nové Mexiko roku 1879. Vyschlá, neúrodná a krutá země ovládaná bandami zločinců. Místo, kde řádí nejproslulejší legenda Divokého západu, Billy Kid. Billy Kid vedl zločineckou bandu během neslavné války v Lincoln County. Nyní je Lincoln County v rukou nemilosrdných dobytkářských baronů a zkorumpovaných mužů zákona. Právě si najali Billova bývalého přítele Pata Garetta, aby ho dostal za mříže. S Garettem v patách se Billy dává opět dohromady se svými kamarády-zločinci Docem, Chavezem a Arkansas Davem. Společně bojují proti chlapům s rychlými kolty a zabijákům, aby si prostříleli svou cestu osudu. Se skvěle natočenými písněmi JONA BON JOVIHO zachycují Mladé pušky II romantiku a nebezpečí starého dobrého Divokého západu.
Réžia G. Murphy
Hrajú E. Estevez, K. Sutherland, L. Diamond Phillips, Ch. Slater, V. Mortensen, J. Bon Jovi
Rok výroby 1990
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Denné svetlo

Akčný triler USA (1996). V minulosti utrpel ťažkú porážku, ktorá sa skončila tragédiou. Trpká skúsenosť ho ženie vpred a dnes je odhodlaný zvíťaziť. Bývalý záchranár bojuje s časom pri záchrane…
film JOJ Plus 20:25

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

film HBO 3 23:50

Cliffhanger

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.