Ranč Heartland VIII (4)

seriál
Prince dorazí na ranč Heartland a vytáhne Amy na aukci. Cestou ji překvapí nečekanými zprávami. Lou a Pete vezmou malou Katie na prohlídku k specializovanému dětskému doktorovi. Georgie se dozvídá, že Olivia se učí nové jezdecké triky. Požádá Tye, ať jí sežene nového koně, se kterým by mohla více cvičit. Během rodinné večeře Georgie vyzradí další tajemství. Situace mezi Princem a Tyem se ostře komplikuje. Do hádky se vloží taky Amy.
Hrajú A. Marshallová, M. Morganová, S. Johnston, Ch. Potter
Rok výroby 2014
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.