Súdna sieň

Správy
Koniec sveta. SR (2012). Vlastný príbeh autora Juraja Černého, ktorý sa ako svedok na súdnom pojednávaní významne pričinil o záchranu manželstva svojich blízkych priateľov, ktorých zmanipulovala a okradla náboženská sekta. Pod pojmom neregistrované cirkvi a náboženské spoločnosti rozumieme v našom civilizačnom prostredí netradičné svetové náboženstvá a ich odnože. Vo všeobecnosti sa zvyknú tieto spoločenstvá označovať dosť nepresne ako sekty. Jedna takáto sekta vstúpila aj do manželstva Miloša a Kristíny Zaťkových, blízkych a dlhoročných priateľov Ďura Černého, ktorý sa stal svedkom veľkej manželskej krízy. Navrhovateľka Kristína Zaťková je ženou v domácnosti. Po búrlivej mladosti sa vydala, usadila a teraz sa stará o svoju mnohopočetnú rodinu. S manželom Milošom Zaťkom majú štyri deti. Do ich života však vstúpila náboženská sekta, ktorá zmanipulovala ich myslenie, spôsobila im veľké materiálne škody a vyvolala hlbokú manželskú krízu. Kristína Zaťková podala návrh na rozvod. Bude sa dať ich manželstvo ešte zachrániť? Ako jeden zo svedkov na súdnom pojednávaní vystúpil aj autor Juraj Černý, ktorý svoj príbeh vyrozprával v tomto špeciálnom vydaní Súdnej siene. Účinkujú: J. Buršáková, P. Palevičová, R. Názlerová, A. Votrubcová, M. Kanjak, J. Černý, E. Lörinczová, V. Papež a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Piráti na vlnách

Komedie VB/N/Fr. (2009). V roce 1966 vysílá ve Velké Británii populární hudbu jen veřejnoprávní BBC a to jen velmi omezeně. Proto začínají vznikat pirátské stanice. Aby unikly sankcím, vysílají z…
film Nova Cinema 20:00

Horná Dolná

seriál Markíza 21:25

Námořní pěchota

film Prima Cool 22:15

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.