Súdna sieň

Správy
Doplácam na rodičov. SR (2012). Život s drogovo závislými rodičmi bol dlhé roky pre Stelu peklom na zemi. Iba matne si spomína na chvíle, kedy sa ako dieťa cítila bezpečne v spoločnosti tých, ktorí ju mali ochraňovať a boli za ňu zodpovední. Dnes je Stelina mama na protidrogovom liečení, otec je iba pár mesiacov abstinujúcim narkomanom. Rodičia sú rozvedení a o ich jediné dieťa sa stará babička. Stela je úspešná vysokoškoláčka, ktorá má jasno v tom, ktorým smerom sa bude uberať jej život. Potrebuje však doštudovať a bez peňazí sa to nedá... Účinkujú: J. Mendel, J. Štubniak, R. Názlerová, D. Mišovičová, M. Kavulič, A. Lukáčová, P. Slančík, H. Hurbanová a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.