Súdna sieň

Správy
Manželstvo na pár dní. SR (2012). Koľko musí trvať manželstvo, aby sa zistilo, či je dostatočne pevné a dvojica má spolu ostať do konca života? Niekomu to trvá rok - dva, iným desať rokov, kým pochopia, že sa radšej nikdy nemali stretnúť. Ale sú potom aj manželia, ktorí v láske a porozumení prežijú celý život. Opačným extrémom sú však takzvané podenkové manželstvá – teda manželstvá na zopár dní. Presne taký je aj dnešný prípad Jany a Michala, ktorí sa chcú rozviesť už po dvoch týždňoch. Bolo ich manželstvo iba nevydareným rozmarom, či dokonca nemiestnou stávkou? Alebo jeden o druhom zistili také hrozné skutočnosti, že už v manželstve nemienia pokračovať? Sledujte pozorne dnešnú Súdnu sieň.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.