Baby šéf

film
Animovaná rodinná komédia USA (2017). Bábätko zachraňuje vzácnu rodičovskú lásku, ktorú z našich domovov pomaly vytláčajú chlpatí zvierací miláčikovia. Toto výnimočné bábätko je rodený vodca. Nosí elegantný oblek s kravatou, hovorí hlbokým hlasom a má vždy po ruke zásobu nemiestnych vtipov. Zároveň sa správa ako tajný agent. To všetko ale prekáža jeho staršiemu bratovi Timovi, ktorý z jeho príchodu do rodiny veľmi veľkú radosť nemá. Doteraz bol jedináčikom, ktorý mal všetku rodičovskú lásku, čo mu, samozrejme, vyhovovalo. Navyše sa zdá, že rodičia si nič podivné na novom prírastku nevšimli. A tak sa Tim snaží odhaliť záhadu sám. Baby šéf je v skutočnosti veľký boss. Navonok síce pôsobí ako milé bábätko, ale vo svojom vnútri je to skúsený biznismen posadnutý obchodnými úspechmi. Pracuje pre organizáciu BabyCorp a jeho hlavným poslaním je zistiť, prečo deti prehrávajú na trhu rodičovskej lásky. Kým lásky k deťom ubúda a podiel BabyCorp na trhu klesá, o to rýchlejšie rastú výsledky konkurenčnej spoločnosti Šteňa a.s. Tá namiesto detí presadzuje do rodín malých chlpatých domácich maznáčikov. Jej zakladateľ Francis E. Francis je spokojný a verí, že z biznisu s láskou deti úplne odstráni. Baby šéf sa musí so svojimi pomocníkmi z BabyCorp vydať na špeciálnu misiu za záchranou rodičovskej lásky. A aby v boji proti konkurencii uspel, musí na svoju stranu získať aj svojho staršieho brata Tima.
Réžia T. McGrath
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.