Päťdesiat odtieňov čiernej

film
Držte si nohavičky aj bránice, prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov sivej. Odhaľuje, že erotický hit a jeho drzá bláznivá paródia si veľmi dobre rozumejú. Veď emotívne vypätá a smrteľne vážna romantika si priamo pýta poriadny výprask hrubozrnnou a priamočiarou zábavou. Cieľom však nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy hrdinov, ale predovšetkým centrá smiechu divákov. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, peniaze zarábal pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne nemehlo? Nehorázny žart z jedného z najväčších filmových hitov roka si dovolil urobiť komik na to povolaný - Marlon Wayans, večný srandista, ktorý má na svedomí populárnu sériu paródií na horory Scary Movie či Zopár nenormálnych aktivít. Tentoraz dostáva hrdinka tvrdé lekcie bičiskom pomenovaným Nespútaný Django. Názov hlavnej erotickej pomôcky napovedá, že pri Päťdesiatich odtieňoch sivej sa filmová paródia nekončí. Ušetrené nebudú ani známe striptízové šou zo série Magic Mike či najslávnejší zadok sveta Kim Kardashianovej na jej známych fotkách so šampusom.
Réžia M. Tiddes
Hrajú M. Wayans, K. Hawk, M. Epps, F. Willard, J. Seymour, F. Henderson, A. Crockett, R. Peters, I. Choi, D. Sheridan, M. Monroe, E. Ho, T. Grimm, J. Zigrino, A. Bachelor, H. Alonzo, V. Oshana, B. Schmidt, J. Romaine, K. T. Wiegman
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.