Nečakané odhalenie

film
Nichole Barlowová (AGNES BRUCKNEROVÁ) prichádza do San Pedra s dcérou Evou (DAKOTA BRIGHTOVÁ) na pohreb svojej matky. Vyzýva svoju odcudzenú sestru Annie (CAITY LOTZOVÁ), aby jej pomohla vyriešiť obchodné a finančné záležitosti, ale Annie je ešte stále traumatizovaná spomienkami na zlé zaobchádzanie zo strany nebohej matky, a nechce sa vrátiť do miest, kde strávila detstvo. Nichole presvedčí svoju sestru Annie, aby prišla aspoň na matkin pohreb. Nichole však bez stopy zmizne a Eva zostane s Nicholinou sesternicou Liz (KATHLEEN ROSE PERKINSOVÁ). Onedlho sa stratí aj Liz a polícia rozbieha vyšetrovanie. Aj keď Annie tvrdí, že v dome, kde vyrastala, sa odohrávajú nadprirodzené udalosti, stáva sa hlavnou podozrivou. Všetko sa zmení, keď vyšetrovanie preberie detektív Bill Creek (CASPER VAN DIEN). Ten cíti, že v dome je niečo divné. Medzitým Annie privolá médium, veštkyňu Stevie (HALEY HUDSONOVÁ), ktorá je presvedčená, že za zmiznutie Nichole a Liz je zodpovedný duch Anninej matky. Žena však Annie upozorní, že v dome na ňu číha veľké nebezpečenstvo. Annie sa rozhodne pokračovať v pátraní a odhaľuje temné tajomstvá z minulosti svojej rodiny.
Réžia N. McCarthy
Hrajú C. Lotzová, C. Van Dien, A. Brucknerová, K. R. Perkinsová, H. Hudsonová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.