Klamári II (17/22)

seriál
Krimiseriál USA (2010). Clara Mussová, ktorá sa nedávno stala väčšinovou vlastníčkou Lightmanovej firmy, podporuje svojho priateľa, guvernéra Charlesa Brooksa, vo volebnej kampani. Je prítomná aj na slávnostnom otvorení konziliárneho zdravotného centra. Nikto netuší, k akej dráme sa schyľuje. Z ničoho nič niekto zastrelí volebnú dobrovoľníčku Michelle Dalyovú. Cal Lightman pátra po tom, či bola Michelle skutočným cieľom, alebo mala smrtiaca guľka zasiahnuť Brooksa. Jeho výsluch je pre Cala chúlostivou záležitosťou, pretože je Clarin veľmi dobrý priateľ. Rýchlo zistí, že vzťah medzi ženatým Brooksom a Michelle bol viac než len pracovný... Tim Roth ako dr. Lightman je popredný svetový expert na neverbálnu komunikáciu a odhaľovanie lží pomocou sledovania ľudskej mimiky, mikrovýrazov a gest. Dokonale dokáže analyzovať tvár, reč tela, hlas a reč, vďaka čomu vie rozpoznať pravdu. Tieto výnimočné schopnosti sposkytuje ako konzultant pre políciu, prokuratúru, FBI či CIA, aby pomohol odhaliť komplikované zločiny.
Réžia J. Hayman
Hrajú T. Roth, K. Williamsová, B. Hines, M. Raymundová, H. McFarlandová, M. Phifer
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.