Odsúdené II (7)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Evu súdia za vraždu Maďarky a za distribúciu omamných látok vo väzení. V jej neprospech vypovedajú Sikorová a Conan. Na súd je predvolaná aj Magorka. Tá sa snaží Eve pomôcť, ale prokurátor ju svojimi otázkami zaženie do kúta. Dávid ako svedka obhajoby predvolal Batmana. Súd trvá viac dní, preto Evu odvádzajú späť do vyšetrovacej väzby. Masárová sa vyžíva v Evinej bezmocnosti. Vyzerá to tak, že nová odsúdená Lešiaková svoje zdravotné problémy nepredstiera. Je potrebné eskortovať ju do nemocnice na vyšetrenia. Generálne riaditeľstvo rozhodne o tom, že v base sa budú lepiť detské topánky. Popy sa neustále na niečo sťažuje. Bachari už jej majú plné zuby. Malecová sa snaží nájsť si cestu k Gigi. Tomeková a Kápo sú si čoraz bližší. Bílek deptá a ponižuje Vrbovskú vždy, keď má príležitosť. Tlak na Grófku sa neustále zvyšuje. Nevada sa bojí o svoju dcéru. Volá na pomoc Halmovského. Mafia dostáva Hoffmana do úzkych. On sa bojí priznať žene, čo sa deje...
Réžia R. Šveda
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, P. Kříž, J. Mottl, H. Kecerová, B. Deák, P. Kočiš, Š. Kožka, A. Karnasová, P. Višňovský, M. Mňahončák, S. Valentová, I. Romančík, M. Ťapák, A. Čudrnák, D. Edwards, A. Karnasová, D. Cinkota, P. Trník, I. Rapaičová, D. Kavaschová, M. Horňák, G. Hološka, J. Libezňuk, F. Kovár, D. Bajnoková
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (18)

seriál Nova Action 21.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.