Odsúdené II (12)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Katar zúfalo čaká na Anjela v ambulancii. Jeho stav sa začína zhoršovať. Bárbi otravuje Popy, aby jej pomohla s bratom. Popy totiž neustále číta nejaké zákonníky. Dokonca upozorní na to, že Eva mala dnes posledný deň na odvolanie. To popudí Magorku. Chce vedieť, či Dávid podal za Evu odvolanie. Eva ale odmieta komunikovať. Iba provokuje. Končí na samotke, kde sa dostáva do stretu ešte aj s Kápom. Anjel je po návšteve manžela úplne psychicky rozhodená. Malecová sa v noci snaží zo svojej samotky rozprávať s Evou. Keď obe prepustia, snaží sa Malecová s Evou zblížiť. Eva sa rozhodne provokovať Magorku, ktorej Malecová leží v žalúdku, a tak sa s Malecovou rozprávať. Anjel zisťuje, že Katar je v nemocnici. Snaží sa zistiť, čo sa mu stalo. Eva od Anjela chce radu ohľadne synovej samovraždy. Hoffman uzavrel obchod s mafiou, aby ho už nikdy nevydierali. Zistí však, že právnik ho podviedol...
Réžia P. Bebjak
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, P. Kříž, J. Mottl, H. Kecerová, B. Deák, P. Kočiš, Š. Kožka, A. Karnasová, P. Višňovský, M. Mňahončák, S. Valentová, I. Romančík, M. Ťapák, A. Čudrnák, D. Edwards, A. Karnasová, D. Cinkota, P. Trník, I. Rapaičová, D. Kavaschová, M. Horňák, G. Hološka, J. Libezňuk, F. Kovár, D. Bajnoková
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.