Dr. House (14)

seriál
Sebaovládanie. Seriál USA (2005). Predsedom predstavenstva kliniky sa stal miliardár Vogler, ktorý do nej investoval 100 miliónov dolárov a chce ju viesť striktne komerčným spôsobom. Úspešná obchodníčka Carly má problémy s končatinami a dochádza k čiastočnej paralýze prstov. Testy hovoria, že má srdcové problémy a naliehavo potrebuje transplantáciu. Dr. House ju podozrieva, že je bulimička a ťažkosti si privodila sama tým, že užívala Ipecac, veľmi nebezpečný liek proti priberaniu. House však túto informáciu pred transplantačnej komisiou zatají, lebo pacientka by stratila nárok na nové srdce. Muž, ktorý po operácii kolena prestal hovoriť, získal za svoje poškodenie od kliniky tučné odstupné. House mu podá liek, ktorý mu pomôže. Muž však stále nehovorí a House vie, že pacient to len simuluje z obavy, že by musel vrátiť peniaze z odškodného. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia R. Zisk
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.