Hawaii 5.0 VIII (3)

seriál
Starosti s Harrym. Krimiseriál USA (2017). Tvoj nôž, môj chrbát. Moja zbraň, tvoja hlava. Zatiaľ čo Steve Mc Garrett a Danny Williams renovujú priestory svojej novej reštaurácie, prekvapí ich správa, že ich starý známy Harry Langford, agent MI-6, je v meste. Na dohovorenom stretnutí im Harry tvrdí, že je už na dôchodku, a keďže sa nudí, rozhodne sa, že bude Steva a Dannyho sprevádzať po celý deň, aby im pomohol s prácou. A v najbližších hodinách bude mať špeciálna jednotka Five-0 naozaj čo robiť, pretože miestny zabijak a zločinec veľkého formátu Jimmy Okada sa práve vrátil na scénu v najlepšej kondícii, aby rozpútal peklo v svojom obľúbenom štýle. Prežite peklo v raji! Aj v tieni havajských paliem sa odohrávajú tie najtemnejšie zločiny. Preto má špeciálna operačná policajná jednotka Five-0 povolené aj to, čo je pre iné bezpečnostné zložky absolútne tabu. Elitný policajný tím Five-0 chráni havajské ostrovy pred zločinom. Detektív Steve McGarrett a jeho vyšetrovací tím Five-0 aj naďalej bojujú proti zločinu na havajských ostrovoch. Hosť: Chris Vance.
Réžia E. Egilsson
Hrajú A. O’Loughlin, S. Caan, M. Rathová, J. Garcia, Ch. McBride, T. Wily
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.