Hawaii 5.0 VIII (3)

seriál
Starosti s Harrym. Krimiseriál USA (2017). Tvoj nôž, môj chrbát. Moja zbraň, tvoja hlava. Zatiaľ čo Steve Mc Garrett a Danny Williams renovujú priestory svojej novej reštaurácie, prekvapí ich správa, že ich starý známy Harry Langford, agent MI-6, je v meste. Na dohovorenom stretnutí im Harry tvrdí, že je už na dôchodku, a keďže sa nudí, rozhodne sa, že bude Steva a Dannyho sprevádzať po celý deň, aby im pomohol s prácou. A v najbližších hodinách bude mať špeciálna jednotka Five-0 naozaj čo robiť, pretože miestny zabijak a zločinec veľkého formátu Jimmy Okada sa práve vrátil na scénu v najlepšej kondícii, aby rozpútal peklo v svojom obľúbenom štýle. Prežite peklo v raji! Aj v tieni havajských paliem sa odohrávajú tie najtemnejšie zločiny. Preto má špeciálna operačná policajná jednotka Five-0 povolené aj to, čo je pre iné bezpečnostné zložky absolútne tabu. Elitný policajný tím Five-0 chráni havajské ostrovy pred zločinom. Detektív Steve McGarrett a jeho vyšetrovací tím Five-0 aj naďalej bojujú proti zločinu na havajských ostrovoch. Hosť: Chris Vance.
Réžia E. Egilsson
Hrajú A. O’Loughlin, S. Caan, M. Rathová, J. Garcia, Ch. McBride, T. Wily
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.