Arrow

seriál
IV.11 Felicity sa musí vysporiadať s tým, že nemôže chodiť a že to tak možno zostane až do konca jeho života, čo ju prinúti začať uvažovať o svojej budúcnosti v tíme. Ten medzitým musí čeliť organizácií Shadowspire, ktorá má plán zahrňujúci ARGUS. Diggle musí počas krízovej situácie začať dôverovať Andymu. IV.12 Thea musí opäť čeliť svojej túžbe po krvi, ktorá by ju mohla tentokrát zabiť. Tím medzitým čelí novej hrozbe v podobe tajomného hackera, ktorý si hovorí Calculator. Felicity sa pripravuje na dôležitú prezentáciu a Oliver sa dozvedá, že na pozícií starostu nebude kandidovať sám. Vo flashbackoch sa Oliver musí vysporiadať s mučením a následnými halucináciami.
Hrajú S. Amell, W. Hollandová, D. Ramsey, S. Thompsonová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.