Rivali

film
Z Happyho Gilmorea by sa pravdepodobne stal najlepší hokejista na svete - len keby vedel korčuľovať. Údery má však v každom prípade senzačné. A pretože ich môže využiť aj v iných športoch, prijme Happy ponuku trénera golfu. Väčšine členov ctihodného klubu je bohémsky Happy tŕňom v oku, ale vzhľadom k jeho majstrovským schopnostiam ho akceptujú. Čoskoro nato sa Happy stáva oficiálnym účastníkom profesionálneho golfového turnaja. Žiarlivý bývalý šampión McGavin sa snaží, aby bol Happy diskvalifikovaný, čo sa nepodarí, ale Happy naopak dokáže toto kedysi tak elitné športové podujatie zmeniť v hromadný happening ... Dlhá anotácia: Happy Gilmore (Adam Sandler) je horkokrvný typ, ktorému sa nesplnil jeho veľký sen - stať sa uznávaným hokejistom. Postupom času ale objaví svoj veľký dar, na golfovom ihrisku je totiž schopný neuveriteľných odpalov. Preto sa rozhodne zvíťaziť v golfovom turnaji PGA, aby za peniaze z hlavnej výhry zachránil dom svojej milovanej babičky, ktorej hrozí exekúcia. Lenže prezývka Happy mu "šťastie" stále nenosí. Hlavný problém totiž spočíva v jeho horkokrvnej povahe, kvôli ktorej na ihrisku často stráca hlavu. V tom sa mu ale rozhodne pomôcť bývalý golfový profesionál Chubbs a súcitná publicistka Virginia, ktorí ho dokážu upokojiť a vyšperkovať jeho golfové umenie.
Réžia D. Dugan
Hrajú A. Sandler, Ch. McDonald, J. Bowenová, F. Bayová, C. Weathers
Rok výroby 1996
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.