Traja mušketieri

film
Francúzsko, 17. storočie. Na nekonečne kratučký okamih boli traja mušketieri Athos (Matthew MacFadyen), Porthos (Ray Stevenson) a Aramis (Luke Evans) freneticky oslavovanými hrdinami národa.... A už je všetko zase inak! Tesne pred vytúženým cieľom, ktorým je ukradnutie vojnových plánov od Lorda Buckinghama (Orlando Bloom), totiž poriadne tvrdo narazia na neočakávanú prekážku a dosť ponižujúco si na nej vylámu zuby a pochrámu egá! Je to o to bolestnejšie, že zradcom, ktorému za túto potupu vďačia, je Athosova veľká láska, Milady de Winter (Milla Jovovich)! Nečudo, že s ich dosiaľ sľubnou kariérou to razom ide dosť deprimujúco z kopca – popri hektolitroch vína, desiatkach bezmenných žien na jednu noc a uši trhajúcom opileckom speve sa totiž môžu „tešiť“ už len na podradné práce, z ktorých vystavovanie pokút zle zaparkovaným koňom patrí k tým serióznejším a najmenej ponižujúcim... Ešteže sa to dramaticky zmení príchodom sebavedomého zelenáča D'Artagnana (Logan Lerman), ktorému sa akýmsi zázrakom podarí sotva za pár hodín svojho pobytu v Paríži znepriateliť si v ňom skoro každého dospelého muža, vrátane Athosa, Porthosa ad Aramisa, ktorých - netušia, s kým má tu česť - nerozumne jedného po druhom vyzve na súboj! Ibaže zrejme len vďaka tomu osud na istý čas neoddeliteľne spojí ich cesty, pretože len spolu sú dostatočne silní na to, aby čelili ďalšej obrovskej výzve, ktorá môže rozhodnúť o budúcnosti Francúzska – musia zhatiť plány zákerného kardinála Richelieua (Christoph Waltz) na skompromitovanie kráľovnej (Juno Temple)! Na prvý pohľad sa možno zdá byť jednoduché vniknúť do ostro stráženého paláca Lorda Buckinghama, nájsť kráľovnine šperky a bezpečne ich dopraviť späť do paláca francúzskeho panovníka (Freddie Fox)... Ibaže, ako všetci už dávno dobre vieme, zdanie niekedy - vlastne veľmi často - klame!
Réžia P. W. S. Anderson
Hrajú L. Lerman, M. Jovovichová, M. Macfadyen, R. Stevenson, O. Bloom
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty, Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.