Vymenené životy (167)

seriál
167 Keď sa Harun od Maide dozvie, že Dilara prednedávnom porodila dieťa, okamžite beží z letiska domov. Deniz prichádza domov a zisťuje, že jeho mama mala srdcový infarkt v dôsledku stretnutia s istým šedivým pánom. Domnieva sa, že to bol Rahmi. Hazal sa po narodeninovom prekvapení pre Cansu snaží Cansu ospravedlniť. Cansu jej však neverí pretože vie, že ju chce oddeliť od Deniza. Harun je šťastím bez seba, že sa stal otcom. Veľmi dobre totiž vie, že on je otcom Dilarinho dieťaťa. Cihan navštívi Ayse u nej doma. Náhle mu však zatelefonuje Dilara a musí sa vrátiť do vily. Nergis zomiera v nemocnici. 168 Harun tajne sleduje Dilaru ďalekohľadom z lode na mori. Keď uvidí ju aj svojho syna v okne, veľmi sa poteší. Úsmev na tvári mu však zamrzne, keď neskôr zbadá Cihana a Dilaru v objatí. Keriman sa stará vo vile o chod domácnosti namiesto Emine a postupne zisťuje viac a viac informácií o rodine Gurpinarovcov. Deniz viní Rahmiho zo smrti svojej matky a príde do vily, aby mu to vykričal. Tentoraz je však v tom Rahmi nevinne, lebo skutočným dôvodom Nergisinho infarktu bola návšteva Denizovho otca. Cihan prezradí Cansu o minulosti Denizovej matky. Deniz vyhodí Cansu z pohrebu.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Denné svetlo

Akčný triler USA (1996). V minulosti utrpel ťažkú porážku, ktorá sa skončila tragédiou. Trpká skúsenosť ho ženie vpred a dnes je odhodlaný zvíťaziť. Bývalý záchranár bojuje s časom pri záchrane…
film JOJ Plus 20:25

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

film HBO 3 23:50

Cliffhanger

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.