Vymenené životy (169)

seriál
169 Ozkan prezradí Denizovi všetko o minulosti jeho matky. Dilaru navštívia vo vile členky nadácie, medzi nimi aj Maide. Dilara ukáže Maide svojho syna a vezme si ho do náručia. Maide vo chvíli, keď sa nikto nepozerá, ukradne malého cumlík. K Ayse príde do ambulancie pacient v delíriu, ktorý od nej žiada lieky a ohrozuje ju zbraňou. Práve vtedy príde za Ayse Cihan a chlapca spacifikuje. Cihan prezradí Ayse všetko o svojej minulosti. Sevinç informuje Maide o tom, že Dilara práve išla s malým na kontrolu. Príde tam aj Harun a prosí Dilaru, aby mu ukázala ich syna. Ich stretnutiu sa z diaľky prizerá Candan a aby ich navždy rozdelila, rozhodne sa Dilaru zraziť autom. 170 Namiesto Dilary zrazí Candan autom Haruna. Harun je hospitalizovaný v nemocnici. Cansu navštívi Deniza, no ten s ňou nechce hovoriť a pošle ju preč. Maide je informovaná o Harunovej nehode a okamžite beží za ním do nemocnice. Ayse chce oznámiť Hazal, že už viac nebude jej terapeutkou. V tom jej ale zavolá Maide, že Harun mal nehodu a uteká za ňou do nemocnice.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.