Vymenené životy (173)

seriál
173 Cihan je aj napriek všetkým obavám pripravený začať si vzťah s Ayse a povie jej o svojom vzťahu s Dilarou. Ozgur na koncerte zaspieva pre Hazal pieseň. Dilara chce ísť za Hazal do izby a tak Sevinç zatelefonuje Hazal, aby sa urýchlene vrátila späť do vily. Cansu zistí, že Hazal utiekla a ide to oznámiť Dilare. Vďaka Sevinç sa ale Hazal podarí tváriť, že bola iba v kúpeľni a chcela si tak otestovať, či na ňu bude Cansu znova žalovať. Vojna medzi oboma dievčatami narastá do obrovských rozmerov. 174 Vo chvíli, keď Dilara telefonuje s Harunom, vojde Cihan a povie jej, že malý Demir plače. Haruna to rozzúri, pretože nechce, aby jeho syna vychovával práve Cihan. Ozan navštívi Candan v jej dome. Candan sa podarí Ozana presvedčiť o tom, že ju jeho rodina priviedla na úplné dno a zničili jej život. Netuší, že Maide a Candan ho chcú len využiť na svoje nekalé plány. Deniz sa snaží vyrovnať s minulosťou svojej matky a s informáciou, kto je jeho skutočný otec. Cansu upodozrieva Hazal z toho, že zverejnila na internete správu o tom, že chodila so synom prostitútky. Ozan sa snaží získať prácu, no márne. Domnieva sa, že v tom má prsty jeho otec. Cihan privedie Ayse na svoje najobľúbenejšie miesto. Povie jej, že po tom, ako ju spoznal, začal opäť žiť.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.