Krvavá noc

film
Mladý pár David a Amy (James Marsden a Kate Bosworth) sa sťahuje do malebného južanského mestečka. Dokonalé miesto sa ale čoskoro mení na peklo, keď na povrch začnú vyplávať temné tajomstvá a smrtiace vášne. Dvojica sa stáva terčom niekoľkých miestnych nemravníkov vedených bezcitným Charliem (Alexander Skarsgard) a obaja musia prežiť noc plnú útrap a nekonečného krviprelievania. Zachránia sa iba v prípade, že budú ešte surovejší než ich neľútostní trýznitelia.
Réžia R. Lurie
Hrajú J. Marsden, K. Bosworthová, A. Skarsgard, D. Purcell, R. Coiro
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Piráti na vlnách

Komedie VB/N/Fr. (2009). V roce 1966 vysílá ve Velké Británii populární hudbu jen veřejnoprávní BBC a to jen velmi omezeně. Proto začínají vznikat pirátské stanice. Aby unikly sankcím, vysílají z…
film Nova Cinema 20:00

Horná Dolná

seriál Markíza 21:25

Námořní pěchota

film Prima Cool 22:15

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.