Díler

film
Krimifilm USA (2010). Táto nová droga je dvakrát lepšia než sex! Príbeh o luxusnom, zdanlivo očarujúcom, ale v skutočnosti frustrujúcom živote bohatých newyorských detí. Nikto nič nepotrebuje, ale všetci chcú stále niečo nové. Zlatá americká mládež má jediný problém, že jej rodičia sú milionári. Tínedžer White Mike je drogový díler a žije si na vysokej nohe. Jeho rýchly, povrchný a bezstarostný život sa skončí vo chvíli, keď nebezpečný psychopat Lionel zavraždí jeho bratranca Charlieho a náhodného svedka Nanu, pričom polícia z oboch vrážd obviní jeho najlepšieho priateľa Huntera. 17-ročný stredoškolák White Mike dodáva deťom z bohatých rodín v New Yorku marihuanu, ale obchodovanie s novou drogou Twelve ponecháva na nebezpečného dílera Lionela. Riskantný život medzi domovom v drahom penthouse a obchodovaním v špinavých uliciach, ako aj spolupráca s psychpatickým drogovým dílerom Lionelom, už čoskoro vyústia do vraždy dvoch mladých ľudí. Lionel namieša drogu Twelve, v afekte zavraždí Witheovho bratranca Charlieho a náhodného svedka Nanu. Polícia však zatkne Whiteovho najlepšieho priateľa Huntera a obviní ho z oboch vrážd. Ďalšie intoxikované decká si v permanentnom rauši ani nevšimnú stratu svojich najbližších kamarátov. Ich život je jedna veľká párty plná sexu, drog a alkoholu, počas ktorej ich nič nezaujíma, celý svet im môže byť ukradnutý a osudy cudzích ľudí sú im ľahostajné. Život ako drogový večierok pokračuje, až kým veľká a krásna bublina so životným pozlátkom nepraskne počas najočakávanejšej udalosti sezóny, oslavy narodenín stredoškolskej kráľovnej krásy Sary Ludlowovej.
Réžia J. Schumacher
Hrajú Ch. Crawford, E. Robertsová, R. Culkin, C. Jackson, K. Sutherland [hlas], P. Ettinger, E. Ginzburgová, E. Barkinová, Z. Kravitzová, B. Magnussen, E. Meadeová, N. Tortorella, F. Wittrock, Ch. Saxton
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.