To bude boj!

film
Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (TOM HARDY) a FDR Foster (CHRIS PINE), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (REESE WITHERSPOONOVÁ). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie?
Réžia McG - J. McGinty Nichol
Hrajú R. Witherspoonová, Ch. Pine, T. Hardy, T. Schweiger, A. Bassettová, Ch. Handlerová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.