Milenci

film
Romantický film USA (2008). Voľba medzi túžbou a láskou nás môže stáť život. Príbeh o nešťastných láskach tridsiatnikov v súčasnom New Yorku. Po neúspešnom pokuse o samovraždu sa mladý Leonard vracia k rodičom. Tí ho majú radi, ale vôbec mu nerozumejú. Spoznáva dve celkom rozdielne ženy – Michelle, tajomnú krásku zo susedstva, a Sandru, milú a starostlivú dcéru rodinných známych. Voľba medzi túžbou a láskou však nie je ľahká. Michelle zvádza svoj vlastný boj s démonmi z minulosti a so Sandrou sa ho snažia dať dokopy jeho rodičia. Sandra sa spočiatku Leonardovi až tak nepáči, ale postupne podlieha jej kúzlu. Je tu však Michelle, ktorá ho nesmierne priťahuje, a keď ho požiada o pomoc, neváha ani chvíľu. Dilema, pred ktorou Leonard stojí, nie je vôbec ľahká. Voľba medzi túžbou a láskou by ho mohla stáť život. Leonarda, syna majiteľa malej čistiarne z Brooklynu, po rozchode sa snúbenicou sužujú depresie a samovražedné sklony. Počas večere u svojich rodičov s rodinou otcovho obchodného partnera sa zoznámi so Sandrou, ktorá sa do neho už dávnejšie zamilovala a chcela by s ním stráviť zvyšok života. Hoci nie je Leonardovi nijako ľahostajná, predstavuje pre neho skôr únik pred úzkosťou z predchádzajúceho vzťahu. Úplne osudovým sa pre mladíka stane stretnutie s novou susedkou Michelle, lenže jeho nesmelosť a nerozhodnosť mu nedovoľujú, aby jej vyjavil svoje city. Michelle berie Leonarda ako kamaráta, takže sa mu zverí so svojím vzťahom k ženatému spolupracovníkovi, ktorého zase ona bezhranične miluje. Leonard síce začína plánovať spoločnú budúcnosť so Sandrou, ale neprestáva myslieť na Michelle.
Réžia J. Grey
Hrajú J. Phoenix, G. Paltrowová, V. Shawová, I. Rosselliniová, E. Koteas, J. Ortiz
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.