Diskopríbeh

film
Komédia ČR/SR (1987). Úsmevný príbeh mladého kominárskeho učňa, ktorý sa s nami podelí o každodenné starosti i radosti svojho tínedžerského života. Legendárny komediálny muzikál sprevádzajú pesničky Michala Davida a skupiny Kroky. Úsmevné príhody a nehody 16-ročného kominárskeho učňa Jirku Horáčka, ktorý po smrti matky žije s otcom na plzenskom sídlisku, svoj voľný čas trávi s kamarátmi na diskotékach a miluje očarujúcu blondínku Evu, ktorá však patrí inému. Jirka Horáček žije na plzenskom sídlisku so svojím otcom a voľný čas trávi s partiou kamarátov predovšetkým na diskotékach. Na jednej z nich sa zoznámi s atraktívnou blondínou Evou, ktorá však patri k staršiemu frajerom Cáfovi. Hoci sa v rovnaký večer zoznámi aj s Jitkou, zamiluje sa do sebavedomej Evy. Kým sympatickej Jitke dáva okato najavo svoj nezáujem, snaží sa votrieť do priazne Evy. Súčasne sa začína dostávať do stále väčších problémov so svojím otcom, ktorý nemá nervy na jeho pubertálne vylomeniny.
Réžia J. Soukup
Hrajú R. Hrušínský nejml. L. Potměšil, M. Slováková, J. Bobková-Stránská, R. Pospíšil, J. Pehrová-Krausová, P. Nový, B. Vávra, J. Jelenská, I. Niederle, T. Kulíšková, J. Choc, K. Vochoč, A. Kraus, D. Neblechová, M. Pěkný, M. Vlachovský, I. Smržík, M. Kadeřábková, M. Šolcová, B. Štěpánová, P. Mareš, J. Šanda, L. Birková, J. Vokurka, R. Pikl
Rok výroby 1987
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.