Anderssonovci na horách

film
Čo urobí plachý tínedžer Sune, keď zistí, že jeho milovaná Sophie (KAJSA HALLDÉNOVÁ) má ísť na hory s atraktívnym športovcom Santosom (MALTE GARDINGER)? Jednoducho prehovorí svoju rodinu, aby tam šli tiež. Aj keď na to nemajú a nevedia lyžovať. A tak počas zimných prázdnin vycestujú Anderssonovci na rodinnú lyžiarsku dovolenku do luxusného strediska Asdalen v Škandinávskych horách. Ako to len môže dopadnúť? Dospievajúci Sune (WILLIAM RINGSTRÖM) flirtuje s dievčatami a zapletie do zložitých ľúbostných vzťahov, šetrný otecko Rudolf (MORGAN ALLING) čelí vážnym rodičovským výzvam, mladší brat Hakan (JULIUS JIMENEZ HUGOSON) pokazí, čo sa dá a staršia sestra Anna (HANNA ELFORS-ELFSTRÖMOVÁ) sa hanbí za celú rodinu. Jedine mama Karin (ANJA LUNDQVISTOVÁ) opäť nesklame, snaží sa stmeliť rozhádanú rodinu a užiť si pritom svoju zaslúženú dovolenku.
Réžia G. Akerblom
Hrajú W. Rogstrőm, M. Alling, A. Lundkvist, J. J. Hugoson
Rok výroby 2014
Krajina Švédsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.