Kaliber 45

film
Krimitriler USA (2006). Nikto sa nedokáže pomstiť tak ako žena. Posadnutosť, tyrania a zneužívanie doviedli mladú ženu až k dokonalému plánu pomsty a odplaty. Kat žije so svojím priateľom v New Yorku a živí sa pouličným predajom nelegálnych zbraní a drog. Život po boku brutálneho tyrana však pomaly ničí jej inteligenciu, krásu aj sebavedomie. Kat je psychicky na dne. Priatelia Vic, Reilly a Liz ju však neopúšťajú a pomôžu jej naplánovať dokonalú pomstu nenávidenému mužovi. Kat je nádherná, ale skazená žena. Jej hlad po nebezpečenstve ju stiahol až na samé dno. Po tom, čo ju priateľ, nebezpečný drogový díler Veľký Al, takmer zabije zo žiarlivosti, pokúsi sa Kat vziať svoj život do vlastných rúk. Neváha využiť pomoc priateľov aj svoju sexuálnu príťažlivosť, aby uskutočnila dokonalý plán pomsty.
Réžia G. Lennon
Hrajú M. Jovovichová, S. Dorff, A. Macfayden, A. Tylerová, S. Strangeová, V. Laresca
Rok výroby 2006
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.