Sestričky II

seriál
II. 8 Jana začína byť voči Filipovi odťažitá, dôvod si však necháva pre seba a skôr, než sa stihne s Filipom v pokoji pozhovárať, na oddelení vypukne výnimočný stav kvôli pacientovi s exotickým a vysoko nákazlivým vírusom. Marta zúfalo hľadá záchranu pre svojho chorého psíka Žofku. Na riskantný, bizarný zákrok sa napokon podujme doktor Chromík... Alica varuje Helenu pred Vilom, ktorý ju vraj zvádzal. Keď ho Helena konfrontuje, Vilo jej povie pravdu o celej situácii a Alicinej intrige; Helena tomu nechce veriť, no Vilo má našťastie dôkaz. Ema a Filip v rámci bezpečnostných opatrení skončia spolu v izolácii, kde sa starajú jeden o druhého. Jana vidí ich zbližovanie a trápi sa tým. Táni sa podarí konečne dostať rozpínavú Lindu z ich bytu, no je jasné, že od tejto chvíle medzi nimi zúri otvorená vojna.
Hrajú K. Svarinská, D. Košická, A. Vargová, K. Madarová, H. Krajčiová, E. Podzámska
Rok výroby 2019
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.