Susedia

seriál
Bzum bzum Reštaurácia zarába len na organizovaní svadieb, ale Ildikó má problémy s hučaním notoricky používaných pesničiek. Ďalšiu svadbu si objednal predseda Lesnej správy pre svoju dcéru, víťazku “ Miss lesa 2018". Zuzana sa rozhodla prijať ponuku odísť pracovať do Ameriky. Františkova mama jej to chce vyhovoriť. Kto to so Zuzanou myslí lepšie - jej mamička alebo jej svokra? Dohodnú sa František a Lászlo s hygienikom, ktorý prevádzku reštaurácie nepovolil? Prežije Ildikó ďaľší hudobný nápor na jej sluch a psychiku?
Hrajú P. Marcin, A. Kraus, Z. Tlučková, V. Ráková, M. Sládečková, D. Richterová
Rok výroby 2019
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.