Vymenené životy (175)

seriál
175 Cihan a Ayse strávia spolu romantický večer vo dvojici. Cihan oznámi Hazal, že ruší jej trest. Deniz prijíma Burhana ako svojho otca a stáva sa manažérom jeho reštaurácie. Dilara povie Cihanovi, že chce malému Demirovi zmeniť meno. Ozkan sa stretne s Cihanom a opýta sa ho, či by mohol Ozana zamestnať vo svojej dielni. Cihan súhlasí. Ozgur prichystá pre Hazal raňajky v hudobnom štúdiu. Povie jej, že sa do nej zamiloval. Harun sa rozhodne uniesť Dilaru aj s malým Demirom. 176 Harun privedie Dilaru a malého Demira na letisko. Chce s nimi odísť do zahraničia. Dilara však odmieta ujsť a chce, aby ju odviedol späť domov. Deniz a Cansu stále nie sú schopní na seba zabudnúť. Maide od Ayse vyzvedá, prečo v jej ordinácii bola Hazal. Deniz povie Burhanovi, že sa chce pomstiť Rahmimu za to, že bol dôvodom smrti jeho matky. Netuší však, že pravým dôvodom jej infarktu bol práve Burhan.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.