Druhý dych

seriál
71 Andrea stráca nad svojimi plánmi kontrolu. Teodor dáva zároveň pokyn Ivanovi – musia Andreu zastaviť. Daniel si dohaduje stretnutie s právnikom, aby prichystal predmanželskú zmluvu. Lenka je na Karin naštvaná za to, čo jej s Viktorom urobili. 72 Andrea má deň na to, aby opustila vilu. Na veľkú radosť všetkých si Anna s Danielom sľúbia, že už budú navždy spolu. Radosť im však pokazí exekúcia hroziaca Danarchu. Daniel podozrieva Lukáša, že v tom má prsty. Lukáš pochopí, že umožnil Timei dostať Danarch na kolená, bol len bábkou pre jej plán. Daniel na Lukáša podáva trestné oznámenie, a Andrea snová pomstu...
Hrajú J. Lieskovská, B. Deák, E. Tarageľová, M. Minichová, K. Mikulčík
Rok výroby 2011
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.