Vymenené životy (175)

seriál
175 Cihan a Ayse strávia spolu romantický večer vo dvojici. Cihan oznámi Hazal, že ruší jej trest. Deniz prijíma Burhana ako svojho otca a stáva sa manažérom jeho reštaurácie. Dilara povie Cihanovi, že chce malému Demirovi zmeniť meno. Ozkan sa stretne s Cihanom a opýta sa ho, či by mohol Ozana zamestnať vo svojej dielni. Cihan súhlasí. Ozgur prichystá pre Hazal raňajky v hudobnom štúdiu. Povie jej, že sa do nej zamiloval. Harun sa rozhodne uniesť Dilaru aj s malým Demirom. 176 Harun privedie Dilaru a malého Demira na letisko. Chce s nimi odísť do zahraničia. Dilara však odmieta ujsť a chce, aby ju odviedol späť domov. Deniz a Cansu stále nie sú schopní na seba zabudnúť. Maide od Ayse vyzvedá, prečo v jej ordinácii bola Hazal. Deniz povie Burhanovi, že sa chce pomstiť Rahmimu za to, že bol dôvodom smrti jeho matky. Netuší však, že pravým dôvodom jej infarktu bol práve Burhan.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.