Vymenené životy (177)

seriál
177 Cihan povie Yildirimovi, že nevie, ako Dilare oznámiť, že sa musia rozviesť. Ayse navštívi dávny priateľ, ktorého pozná z univerzity. Vo chvíli, keď práve Turul vychádza z kúpeľne, príde do Aysinho bytu aj Cihan. Cihan sa nahnevá a odíde. Ozanov kamarát je prekvapený, že pracuje v Ozkanovej dielni. Cihan úspešne rokuje s nemeckým podnikateľom Krugerom. Prekladateľka však náhle ochorie a tak Cihan o pomoc s prekladom požiada Ozkana. 178 Ozkan príde do vily vyzdvihnúť dokumenty pre Cihana. Stretne tam Sevinç a tá mu okamžite padne do oka. Ponúkne sa, že ju odvezie do lekárne. Sema, bývalá slúžka Gurpinarovcov, sa uchádza o zamestnanie u Maide. Ozkan pomôže Cihanovi pri podpise zmluvy s nemeckým podnikateľom. Ayse je nešťastná, že jej Cihan nevolá a ani nezdvíha telefón. Burhan zláka Rahmiho na hru pokru. Ayse príde za Cihanom do kancelárie. Ten ju požiada o prepáčenie za to, že sa hral na urazeného. Keriman zistí, že Deniz je majiteľom kaviarne.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.