Vymenené životy (179)

seriál
179 Harun je rozzúrený, keď na internete uvidí video šťastnej rodinky - Dilary a Cihana s malým Demirom. Rovnako je nešťastná i Ayse, ktorá sa domnieva, že ju Cihan oklamal. Harun príde do vily Gurpinarovcov a unesie svojho syna. Dilara sa počas cesty autom k Harunovi prizná Cansu, že sa s ním opäť stretáva. Sevinç je rozhorčená, že ju Dilara poslala na dedinu starať sa o jej chorú pestúnku. Emrah, ktorý je nešťastne zaľúbený do Hazal, prepichne Ozgurovi, s ktorým Hazal randí, pneumatiky na jeho aute. Dilara hľadá Haruna uňho doma, no márne. Ozgur povie Hazal, že mu poplietla hlavu a je do nej blánivo zamilovaný. 180 Cansu zatelefonuje zo svojho telefónu Harunovi a povie mu, že urobil tú najhoršiu možnú vec - oddelil matku od svojho dieťaťa. Harun si svoj čin začína pomaly vyčítať, no Maide ho presviedča o jeho správnosti. Ozkan si prenajme oblek a požičia si auto zo servisu. Navštívi Sevinç a pozve ju na kávu. Harun chce, aby sa Dilara konečne rozhodla, či sa k nemu vráti. Ozan zistí, že Candan pracovala v kaviarni jeho bydliska len naoko. Burhan sa spriatelí s Rahmim. Chce sa mu tak pomstiť za to, že ublížil jeho synovi Denizovi.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Denné svetlo

Akčný triler USA (1996). V minulosti utrpel ťažkú porážku, ktorá sa skončila tragédiou. Trpká skúsenosť ho ženie vpred a dnes je odhodlaný zvíťaziť. Bývalý záchranár bojuje s časom pri záchrane…
film JOJ Plus 20:25

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

film HBO 3 23:50

Cliffhanger

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.