Priatelia VI

seriál
VI. 18 Rossa pri čítaní hodnotení svojich učiteľských schopností od študentov zaujme text študentky, ktorá píše, že ako profesor je skvelý. Dievča sa volá Elizabeth Stevensonová a pozve Rossa na rande. Ten sa do nej zamiluje, ale svoj vzťah musí skrývať, pretože práve toto školský poriadok zakazuje. Joey objaví, že Chandlerova kamarátka nakrúca film s Al Pacinom. Preto chce s Chandlerovou pomocou získať jednu z rolí. Byt Phoebe a Rachel zhorel po požiari. Preto sa Phoebe rozhodne, že bude na istý čas bývať v niektorom byte svojich priateľov. Než sa ujasní, kto bude tým "šťastlivcom" - spôsobí poriadny rozruch.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1999
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.