Priatelia VI

seriál
VI. 18 Rossa pri čítaní hodnotení svojich učiteľských schopností od študentov zaujme text študentky, ktorá píše, že ako profesor je skvelý. Dievča sa volá Elizabeth Stevensonová a pozve Rossa na rande. Ten sa do nej zamiluje, ale svoj vzťah musí skrývať, pretože práve toto školský poriadok zakazuje. Joey objaví, že Chandlerova kamarátka nakrúca film s Al Pacinom. Preto chce s Chandlerovou pomocou získať jednu z rolí. Byt Phoebe a Rachel zhorel po požiari. Preto sa Phoebe rozhodne, že bude na istý čas bývať v niektorom byte svojich priateľov. Než sa ujasní, kto bude tým "šťastlivcom" - spôsobí poriadny rozruch.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1999
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.