Temný kraj II (8)

seriál
Démoni 2/2. Seriál ČR (2019). Odborník na sériové vraždy Petr Kraj naskočil do rozbehnutého vlaku šéfovania mordparty, ale z vidieka sa nemieni pohnúť. Jeho pátranie po vrahovi Ulricha je síce na bode mrazu a novinári na neho útočia, ale dáma v ťažkostiach ho včas nasmeruje do snehom zaviateho astronomického ústavu, kde príde na plno nečakaných odhalení. Nevinná školská exkurzia sa stáva nástrojom pomsty a zabudnutý šál spustí lavínu udalostí. Kto klame, ten kradne, a kto kradne, ten aj vraždí! Dopadnúť chladnokrvného vraha, ktorý za sebou systematicky zametá stopy je takmer veda a len Petr vie, koho a ako sa správne pýtať. Koho treba zatknúť? Kto pred fašiangmi opustí rady polície? Hrajú: L. Vaculík, K. Nováková-Badinková, J. Teplý, K. Zima, M. Trnavský, S. Rašilov, T. Kostková, J. Novotný, Z. Studenková, R. Nebřenský, K. Halbich, D. Suchařípa , L. Kunz, Z. Kajnarová, K. Špráchalová, V. Čermák Macková, J. Kubánik, M. Havelka, pes Tobiáš a ďalší.
Réžia J. Bártů
Hrajú L. Vaculík, K. Nováková-Badinková, J. Teplý, K. Zima, M. Trnavský, S. Rašilov, T. Kostková, J. Novotný, Z. Studenková, R. Nebřenský, K. Halbich, D. Suchařípa, L. Kunz, Z. Kajnarová, K. Špráchalová, V. Č. Macková, J. Kubánik, M. Havelka, p. Tobiáš a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Muzzikanti

Hudobná komédia ČR (2017).
film Prima 20:15

Votrelec: Covenant

film JOJ 23:00

Město

film Nova Cinema 21:35

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.