Modrý kód (201)

seriál
Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Mery má narodeniny a od Tomáška dostane drahý parfém. Markéta žiarli a rozhodne sa, že sa Mery pomstí. Vlčková je presvedčená, že je iba unavená, Rasputin si už o jej zdravie nemusí robiť starosti. Potom ale uvidí, že vôbec v poriadku nie je. Saša zisťuje, že si s V.I.P. konceptom úplne nepomohla. Musí totiž riešiť prechladnutia bohatých pacientov namiesto zaujímavejších prípadov. V.I.P. pacienti sú navyše otravní. Libuška pilne flirtuje s Filipom a získava si tak miesto v tíme.
Réžia J. Polišenský
Hrajú S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Muzzikanti

Hudobná komédia ČR (2017).
film Prima 20:15

Votrelec: Covenant

film JOJ 23:00

Město

film Nova Cinema 21:35

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.