Ano, šéfe!

zábava
Dnes obávaný "šéf" zamieri na plzeňské sídlisko Lochotín, kde sa nachádza reštaurácia Siedme nebo. V obrovskej betónovej kocke umiestnenej medzi panelákmi sa okrem nej nachádza aj niekoľko ďalších reštaurácií, fitness centrum, obchody, firmy a ďalšie. Majiteľ kedysi reštauráciu kúpil pre svoju - dnes už bývalú manželku. Dnes tvrdia, že práve tento podnik bol poslednou kvapkou, ktorá viedla k ich rozvodu. Sám pracuje ako projektant a o Siedme nebo sa stará len nárazovo. Reštauráciu nikdy neprevádzkoval a na chode podniku je to poznať. Chyby tam Zdeněk Pohlreich nachádza na každom kroku, nielen v kuchyni a na jedálničku. O stratovosti ani nie je potrebné hovoriť. Podarí sa "šéfovi" za týchto podmienok Siedme nebo zachrániť? Vychutnajte si reprízu ďalšieho dielu obľúbeného programu Áno, šéfe!
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.