Krejzovi (97)

seriál
Čumpelík vynašiel oblečenie, ktoré sa dá rýchlo navliecť. Krejza oň najskôr nejaví žiadny záujem, ale Anetu to pobaví a nahrá si to na mobil. To uvidí Anetina kamarátka Pavlína a nápad ukradne. Aj tak sa dostane so svojím nápadom Čumpelík do Receptára. Flanderková sa chce s celou rodinou stať tvárou kampane obchodného centra. Tou sa nakoniec stane Bára s Ondrejom a deťmi, aj keď o to vlastne vôbec nestoja. Flanderková zúri. Danka s Pájom vypijú Honzovi drahé víno a dajú mu miesto neho iné. Honza je síce naštvaný, ale keď predajca nezistí, že pije nekvalitné víno od Danky a Páju, tak si od neho žiadne víno nekúpi. A Pavol rieši na veterine psa, ktorý chrápe.
Réžia L. Kodad
Hrajú O. Navrátil, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.