Odsúdené II (14)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Magorka s Bárbi opätovne nastúpia na Malecovú. Tentoraz sa jej však zastane Eva. Lešiaková dostáva nové oblečenie pre alergikov. Stáva sa terčom výsmechu ostatných žien. Eva začína provokovať Conana, ktorý na ňu neustále útočí pre smrť Maďarky. Nevada je z Evy zhnusená. Nechápe, prečo sa zaplieta s Malecovou. Grófka dostáva svoju prvú vychádzku. Bílek je rozčúlený, ale nezostáva mu nič iné, len Grófku pustiť. Katar zisťuje, že následky požitia viagry sú horšie, ako si myslel. Katara v nemocnici navštívi Kápo a prizná sa mu, že má vzťah s Tomekovou a vie, že sa Katar zaplietol s Anjelom. Batman po konflikte s Magorkou získava jej rešpekt, zároveň si však Magorka myslí, že mu šibe. Posiela za ním aj Anjela. Magorka má zvláštnu návštevu. Popy sa rozhodne pomôcť Bárbi v spore s jej bratom. Kápo a Batman sa konfrontujú pre vzťah k Tomekovej.
Réžia P. Bebjak
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, P. Kříž, J. Mottl, H. Kecerová, B. Deák, P. Kočiš, Š. Kožka, A. Karnasová, P. Višňovský, M. Mňahončák, S. Valentová, I. Romančík, M. Ťapák, A. Čudrnák, D. Edwards, A. Karnasová, D. Cinkota, P. Trník, I. Rapaičová, D. Kavaschová, M. Horňák, G. Hološka, J. Libezňuk, F. Kovár, D. Bajnoková
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.