Dr. House (15)

seriál
Zákon mafie. Seriál USA (2005). Vplyvný mafián Joey Arnello sa rozhodne svedčiť pred federálnym súdom a dostane sa do programu na ochranu svedkov. Po hádke s bratom však skolabuje a súdny príkaz donúti Housea, aby rýchlo zistil príčinu. Vedenie je zdesené, že liečba pacienta pod ochranou polície neprinesie nemocnici žiadne peniaze. Kým House sa snaží pacienta diagnostikovať a vyliečiť, mafiánov brat Bill by bol rád, keby sa liečenie naťahovalo čo najdlhšie a zabránilo Joeymu svedčiť pre súdom. Lekári si myslia, že ide o hepatitídu C, ale pacientove záchvaty sa opakujú. House prichádza s nevšedným spôsobom liečby a pacientovu krv filtruje cez pečeň živého prasaťa. Následné testy vylúčia žltačku a House hľadá toxín, ktorý by pacientovi mohol spôsobiť tak ťažkú otravu. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia T. Hunter
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Muzzikanti

Hudobná komédia ČR (2017).
film Prima 20:15

Votrelec: Covenant

film JOJ 23:00

Město

film Nova Cinema 21:35

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.