Dr. House (17)

seriál
Nečakaná pravda. Seriál USA (2005). Počas prezidentskej kampane skolabuje významný senátor Wright a dopravia ho na kliniku k dr. Houseovi. Mozgové vyšetrenia nepreukážu žiadny tumor, nájdená lézia však môže naznačovať, že pacient trpí AIDS. Wright tvrdí, že AIDS nemá, pretože sa rizikovo nespráva. Žiada vykonať všetky imunitné testy a test na rakovinu. Wrigtovi vychádza pozitívne test na AIDS. House sa snaží zohnať zoznam všetkých osôb, ktoré mohli mať s Wrightom sexuálny vzťah. Wright opäť odmieta akúkoľvek možnosť, že by mal AIDS... Mladá žena, ktorá žiada o lekársku pomoc, je presvedčená, že trpí neznámou chorobu, pretože sa každé ráno cíti veľmi unavená. House tvrdí, že musela potratiť dieťa. Ona to však striktne odmieta. House nariadi, aby pacientke vyšetrili mozog. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia P. O’Fallon
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.